- 12%

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381 + 2 години гаранција

6830 ден.

6010 ден.

Шифра:

300000001485
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Метална цевка
 • Метален нож
 • Сила: 1500 W
 • Опција за цедење на рибизли
 • Капацитет: 1,65 kg/min
 • 3 челични дискови за мешање
 • Инокс ножеви
 • Додатоци за кобасици
 • Додаток за рендање на овошје и зеленчук
 • Додаток за бисквити
 • Повратна функција
 • On/Off прекинувач
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.