53 ја следат оваа компанија


Panasonic Батериска Машинка за бричење ES-RT37-K503 + 2 години гаранција

4490 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • 30 остри сечила
 • Повеќенасочна глава за прилагодување на контурите на вашето лице
 • Заоблени ребра
 • Време на полнење: 1 час
 • Време на работа: 54 min
 • Се мие под вода
 • Пакувањето содржи: x 1 сув/влажен брич; кабел за полнење; четка за чистење и заштитно капаче
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.