53 ја следат оваа компанија


- 38%

Машинка за мелење домати-BX-2286

400 ден.

250 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Машинка за мелење домати
  • Димензии на производот: 42.5 x 49 x 52.5 cm
  • Боја: Црвена
  • Материјал: Пластика

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.