16 ја следат оваа компанија


- 25%

Машинка за шишање на домашни миленичиња со додатоци Iskra QR-PET2506 со боја по избор: жолта или зелена + 1 година гаранција + бесплатна достава од Крусел

1999 ден.

1499 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напон: 220V-240V ~ 50Hz
 • Моќност: 12W
 • Лесен и тивок
 • 4 наставки
 • Додатоци:
 • Ножици
 • Чешел
 • Четка
 • Турпија за нокти
 • Четка за чистење
 • Масло за подмачкување
 • Заштита на ножот
 • ​Димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D)
 • Нето Тежина: 1,20 кг
 • Бруто Тежина: 1,25 кг

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.