6 ја следат оваа компанија


МАШКИ ЧОРАПИ ВО КУТИЈА - PULSE BOX

549 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Трендот кој дефинитивно го освои светот - шарени, смели и интересни дизајни кои внесуваат уникатен печат во секој стил.

Кутијата за подароци Hanters style содржи 5 пара машки чорапи и е идеален подарок за да ја израдувате саканата личност. 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1179 денари
 • За нарачки под 1179 денари се доплаќа 137 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 078 729 604
 • Види ја продавницата на "Hanters Style" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Hanters Style"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.