72% попуст на машина за мотање на сарми од "Авио Трејд" во вредност од 900 ден. по цена од 249 ден.

Цена: 249 ден.

Со секое купување на Grouper.mk од 15.12.2016 до 20.01.2017 година со твојата Mastercard картичка учествуваш во извлекување за iPhone 7 и Samsung Galaxy S7!

72% попуст на машина за мотање на сарми од "Авио Трејд" во вредност од 900 ден. по цена од 249 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

72%

Заштеда

651 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 235

Можност за достава

Добивате

Машина за мотање на сарми


Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.12.2016 до 31.01.2017
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот се подига од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова 3 лок.1, до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете e-mail на dostava@grouper.mk со следниве податоци: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број или едноставно пополнете ја формата за достава ТУКА!
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Машинка за мотање сарма, баклава, пирошки и сите видови декилатесни ролати - Dolmer. Сите кулинари знаат колку е тешко и колку време одзема мотањето на храната, но не повеќе. Со оваа мулти наменска, практична и функционална машина, сармата и другите вкусни деликатеси ќе ги приготвите до перфекција со многу малку труд, а ќе заштедите и време.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ