77% попуст на машинка за пети со камен за стругање - Precise Pedi во вредност од 1300 ден. по цена од 299 ден.

77% попуст на машинка за пети со камен за стругање - Precise Pedi во вредност од 1300 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

1,300 ден.

Попуст

77%

Заштеда

1,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Машинка за пети со камен за стругање Precise Pedi


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производ

 • Одлична за нега на сува и испукана кожа
 • Ергономски дизајн
 • Видови на третман: пети, прсти и табани 
 • Камен со микро кристали кој се совршени за деликатните мести на прстите и стапалата
 • Користи 2 АА батерии (не се вклучени)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ