40% попуст на маска за респираторна заштита + бесплатна достава во вредност од 250 ден. по цена од 149 ден.

40% попуст на маска за респираторна заштита + бесплатна достава во вредност од 250 ден. по цена од 149 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 36

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Маска за респираторна заштита + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

Штити од цврсти и течни аеросоли, прашина и доломитна прашина, ПМ 2,5 и ПМ 10 честички од аерозагадување. Прилагодливиот дел кај носот овозможува потполна адаптација на лицето на корисникот, а благодарение на трите слоја од кои е изработен (мека ткаенина од полиестер, полиуретанска пена која спречува потење и непропустливиот за воздух полиетиленски филм) не дозволува странично навлегување на воздух и спречува иритација на кожата. Мека е и удобна, а благодарение на формата без проблем може да се користи во комбинација со заштитни и други очила и не го ограничува видното поле. Надворешната обвивка спречува навлегување на аеросоли, а внатрешната обвивка е исклучително мека и хипоалергенска.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ