20% попуст на AURA машки или женски парфем по избор во вредност 3900 ден. по цена од 3100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

3900 ден.

Попуст

20%

Заштеда

800 ден.
 • ТЦ Буњаковец бул. Партизански одреди бр.кат 1-1 локал 14

  Одведи ме таму

  078676654

 • Никола Кљусев 3, Скопје

  Одведи ме таму

  02 313 3338

 • ТЦ. Бисер, бул.Јане Сандански 82 лок.96

  Одведи ме таму

  078321307

 • Маршал Тито, Kуманово

  Одведи ме таму

  077738480

 • Маршал Тито, Тетово,

  Одведи ме таму

  078321837

Добивате

Aura парфем по избор

 • Машки парфем Aura for him
 • Женски парфем Aura for her

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од просториите на парфимерии Шатци на одбраната локација

Опис

КАТЕГОРИЈА на парфемите: Niche(ниш) парфем со масленов состав,необични мирис и со огромна трајност за разлика од обичните парфеми.

ПАРФЕМ ЗА НЕА-Parfem For Her е луксузен,елегантен и сензуален женски парфем.Овој доминантен парфем кој неверојатно привлечно мириса се состои од мирисни ноти кои даваат посебно чувство на секоја жена.

Мирисни ноти на парфемот AURA FOR HER

 • ТОП ноти – Зелено јаболко, сицилијански бергамот  и сочна црна рибизла
 • СРЦЕ ноти– Јанг-Јанг,темјанушка и малина
 • БАЗА ноти- Пачули,мошус и ванила од Мадагаскар

Parfem For Her  е спакуван во мошне луксузна амбалажа со практична употреба и остава чувство на вечност,гламур и раскош кај секоја жена.

ПАРФЕМ  ЗА НЕГО-Parfem For Him  е модерен,елегантен,софистициран и сензуален парфем наменет за вистински џентламени.Во срцето на овој парфем ке се пронајде секој маж кој сака совршенство.

Мирисни ноти на парфемот  AURA FOR HIM

 • ТОП ноти – Сицилијански бергамот,грејфут и портокал
 • СРЦЕ ноти – Цимет,јасмин од Grasse, кедер и сандаловина
 • БАЗА ноти – Кожа,бел мошус,храстов мов и пачули

Parfem For Him е направен во елегантна и модерна амбалажа со црна боја,задолжена да ја долови машката отменост и дискретност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.