31% попуст на уметничка слика акрилик на платно во модел по избор во вредност од 12 000 ден. по цена од 8200 ден.

Цена од

8200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

3800 ден.
 • Klenoec, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 444 757

Добивате

Уметничка слика акварел на хартија во модел по избор

*Димензии: 30 x 40cm.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.01.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производот се врши во време и локација по договор на 075 444 757

Опис

Пасија, фантазија, енергија изразена на хартија. Уметност на хартија за сечиј вкус!

Збогатете го својот дом или пак подарете и израдувајте некого!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.