11 ја следат оваа компанија


Масло за обновување на коса со органскo „inca inchi“

780 ден.

Преостанато време

Шифра:

30223
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

За слаба, оштетена коса и сув скалп

 • Природната регенеративна формула со масло од органско „inca inchi“, арганово масло и масло од семки на грозје ја зајакнуваат и обновуваат косата, го хранат влакното и го спречуваат неговото кршење. Особено е погоден за интензивен ноќен третман на скалп и сува коса.
 • Интензивниот комплекс за нега со масло од магарешки трн ја прави косата сјајна и мазна и го олеснува формирањето на фризурата.

Употреба: Со мала количина од маслото нежно масирајте по краевите или по целата должина на косата. Се нанесува на влажна, со пешкир сушена коса 1-2 пати неделно. Нема потреба да се мие по нанесувањето.

Количина: 75ml

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.