98% попуст на онлајн курс: English Language: Master English Pronunciation од Alpha Academy во вредност од 19 716 ден. (318€) по цена од 299 ден. (5€)

Цена

299 ден.

Вредност

19716 ден.

Попуст

98%

Заштеда

19417 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Oнлајн курс за Master English Pronunciation

 • Времетраење: 2 часа и 7 минути
 • Број на лекции: 12

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Are you looking to gain a new in-demand skill from the comfort of your home? Well, look no further; you’ve come to the right place!

Our easy-to-follow English Language: Master English Pronunciation will provide you with all the deep knowledge and insight you need to know about this topic. This comprehensive course has been broken down into several manageable modules, which we believe will assist you to easily grasp each concept – from the fundamental to the more advanced aspects of the course. 

Learn the most in-demand skills from the safety & comfort of your home. Enjoy the freedom to learn at your own comfortable pace and prepare yourself for the market of the future.  

Learning Outcomes

Whether you are an aspiring professional or a complete beginner, this course will improve your expertise and boost your CV with key skills and an accredited certification attesting to your knowledge.

Entry Requirement

 • This course is available to all learners of all academic backgrounds.
 • Learners should be aged 16 or over to undertake the qualification.
 • Some basic understanding of the English language and numeracy.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.