91% попуст на 50 часовен online курс за Master Herbalist + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9€)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 4

Добивате

50 часовен online курс за Master Herbalist курс + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.11.2019 до 15.01.2020
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Master Herbalist
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Луѓето се лечеле со години со помош на тревките. Секое село имало минимум еден познавач на тревки, специјалист кој би ги лечел останатите околу него во неговото село со помош на стекнатото знаење во врска со лековите кои можат да се пронајдат во растенијата.

Сакате да научите повеќе за природните лекови?  Дали сакате да го искористите вашето знаење за да си помогнете себе си и на останатите околу вас да имаат поздрав и посреќен живот?

Информациите кои ке ги добиете на овој курс во пар со модерната медицина може да ви помогнат да живеете посреќен и подобар живот. Овие практики се пренесувале низ илјадници години од колен она колено, но сега можете да ги научите преку интернет во вашиот дом било каде во светот.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.