Адреналинско искуство за паметење! 46% попуст на рекреативно спортско качување на карпа на Матка секој викенд во вредност од 350 ден. по цена од 190 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

46%

Заштеда

160 ден.

Купени: 8

 • ул. Димо Хаџи Димов (Кисела Вода)

  071 555 510

  goldenfitnes1@gmail.com

Добивате

Рекреативно спортско качување на карпа на Матка секој викенд:

 • Инструктор: Оливер
 • Термини: Сабота и недела преку ден од 10 до 18 часот
 • Вклучено: професионални јажиња, кациги и целосна опрема

*Безбедност по сите стадарди од професионален инструктор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.08.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Термините се договараат со инструкторот на тел. 078 296 789 - Оливер

Опис

Качувањето на карпа претставува адреналинска авантура која што мотивира да се надминат сопствените можности благодарение на целта - да се стигне до врвот.

Качувањето освен што поволно влијае на јакнењето на мускулите и тетивите, исклучително го развива и чувството за рамнотежа, агилност и координираност на целото тело.

Со оглед на тоа дека се работи за ациклична активност, во текот на качувањето практично нема идентични движења со што самиот тренинг го прави поинтересен. Секое ново движење претставува нов проблем кој треба да се совлада така што речиси и нема монотоност.

Препуштете се на ова качувачко искуство со максимална безбедност од професионален инструктор и уживајте во убавините на Матка!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.