46 ја следат оваа компанија


- 20%

20% попуст на Matrix Електрична дувалка/смукалка за лисја MTX EGV 2800W + 1 година гаранција

3599 ден.

2890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2800 W
 • Моќ на вшмукување: 420 m3 / h
 • Капацитет на торба: 30 L
 • Максимална брзина на воздух: 26 m / s
 • Вртежи: 14000 / min
 • Моќен мотор со променлива брзина за лесно собирање дури и на влажни лисја и трева
 • Турбина за ситнење на лисјата на мали делови за намалување на волуменот
 • Телескопска цевка и лента за рамо и тркала на цефка за лесно ракување
 • Голема торба за лесно усисивање на поголеми количини
 • Функција на дување, усисивање и ситнење
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.