До 44% попуст на матурски пакет по избор од Mona City Fashion

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2500 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1100 ден.

Преостанато време

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Фризура + шминка + трепки 2,500 ден. 1,400 ден.
Фризура + шминка + трепки + наливни нокти 3,000 ден. 1,900 ден.
Фризура + шминка + гел на природни нокти 2,500 ден. 1,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2019 до 01.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Mona City Fashion.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.