Блеснете на најубавата ноќ! 52% попуст на матурски пакет: шминка + фризура + маникир во салон Весна Висаж во вредност од 2500 ден. по цена од 1200 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1300 ден.

Купени: 1

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Mатурски пакет: шминка + фризура + маникир

* Mаникирот е по избор: француски или со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 10.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак, за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.