Релаксација и скијање во Маврово (Февруари и Март)! 35% попуст на ноќевање за две лица со појадок и вечера + користење на СПА центарот за денови по избор во Ресорт Маврово - Хотел Спорт

Цена од

3250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1750 ден.

Купени: 63

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица (недела-четврток) 5,000 ден. (81 еур)
3,250 ден. (52 еур)
Ноќевање за две лица (петок-сабота) 6,460 ден. (104 еур)
4,200 ден. (68 еур)

*Дополнителен 20% попуст на ски карта за Ски Центар-Маврово

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За дете до 6 години е бесплатно
 • За дете од 7 до 11 години се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Поставен во подножјето на планината Бистра кај езерото Маврово во Националниот парк Маврово, овој хотел нуди бесплатен Wi-Fi и бесплатен паркинг на локацијата. Планински велосипед за изнајмување и ски складирање е на располагање.
Гостите на хотелот Спорт можат да го започнат денот со појадок секое утро. Ресторанот и барот служат локална и интернационална кујна. Сите соби се со сателитска ТВ, работна маса и купатило со туш или када и фен. Хотелот Спорт е оддалечен 24 км од манастирот Св. Јован Бигорски и 100 км од аеродромите во Скопје и Охрид.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.