Модерен револуционерен тренинг за брзи резултати! До 39% попуст на пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) со личен тренер по избор со вклучено пододело, пешкир и план за исхрана во Maxifit

РАСПРОДАДЕНО

Модерен револуционерен тренинг за брзи резултати! До 39% попуст на пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) со личен тренер по избор со вклучено пододело, пешкир и план за исхрана во Maxifit

Цена

2,599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1,401 ден.

Купени : 47

 • Владимир Полежановски Скопје

 • 02 310 15 16, 071 875 874

 • xbodyskopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 22:00 Саб-Нед: 08:00 - 22:00

Добивате

Пакет ЕМС тренинзи (електро-мускулна стимулација) во времетраење од 20 мин. со личен тренер:

 • Пакет од 5 тренинзи, цена: 4000 ден. 2599 ден.
 • Пакет од 9 тренинзи, цена: 7000 ден. 4590 ден.
 • Пакет од 13 тренинзи, цена: 9000 ден. 5990 ден.
 • Пакет од 18 тренинзи, цена: 12 500 ден. 7990 ден.
 • Пакет од 22 тренинзи, цена: 15 000 ден. 9500 ден.
 • Пакет од 26 тренинзи, цена: 17 000 ден. 10 590 ден.
 • Пакет од 30 тренинзи, цена: 19 500 ден. 12 590 ден.
 • Пакет од 39 тренинзи, цена: 24 000 ден. 14 590 ден.

*Во понудата е вклучено: пододело, пешкир и план за исхрана

*Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit

*Еден 20 минутен тренинг еднаш неделно е еднакво ефикасен на 3 тренизи од 90 мин. со средна тежина


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2018 до 24.05.2018
 • По купување на купонот потребно е лично да се пријавите директно во студиото со приложување на печатен купон
 • При пријавување ќе добиете дополнителни инструкции за закажување термин преку системот на компанијата
 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit
 • Пакет од 5, 9 и 13 тренинзи можат да се користат во период од 5 недели
 • Пакет од 18, 22 и 26 тренинзи можат да се користат во период од 9 недели
 • Пакет од 30 и 39 тренинзи можат да се користат во период од 14 недели

Опис

Со само 20 минутен тренинг еднаш неделно добијте ја посакуваната фигура и достигнете врвна кондиција!

 • Пакет од 5, 9 и 13 тренинзи можат да се користат во период од 5 недели
 • Пакет од 18, 22 и 26 тренинзи можат да се користат во период од 9 недели
 • Пакет од 30 и 39 тренинзи можат да се користат во период од 14 недели

Посетете го Maxifit - најголема групација за ЕМС тренинг во регионот!

Приклучете се и вие на групата светски спортисти и модели како Рафаел Надал, Усеин Болд, фудбалерите на Барселона и многу други кои ја одржуваат својата физичка спремност и затегнато тело благодарение на XBODY.

Предности:

 • 20 минутна вежба на XBODY е еднакво ефикасна како и 3 тренизи од 90 минути со средна тежина.
 • Заштедувате време, а сепак загарантирано ќе ја постигнете својата цел.
 • Погоден за сите возрасти и физичка спремност - без разлика дали сте почетник или спортист.
 • Загарантирано зголемување на кондицијата и издржливоста за околу 70%.
 • Вежбањето со електрична мускулна симулација има до 18 пати поголем ефект од конвенциоалниот начин на вежбање во теретана.
 • Тренирате со личен тренер.
 • Не носите опрема за тренинг, студиото располага со комплетна опрема која ви е потребна за време на тренингот.
 • Првите резултати се видливи после 4-5 тренинзи.

Со секој XBODY тренинг се согоруваат околу 500 калории за 20 минути, во следните 4-6 часа ќе согорите и до 1200 калории, 48 часа после вашиот тренинг и до 4000 калории ќе се стопат од вашето тело.

Ова е тренинг каков до сега не сте пробале. Со овој тренинг ќе ја зголемите силата, ќе го обликувате телото, ќе го убрзате метаболизмот и ќе ги добиете резултатите што од секогаш сте ги посакувале.

Дојдете и пробајте го модерниот тренинг базиран на електро-мускулна стимулација (ЕМС) кој што е докажано повеќекратно ефикасен од сите други обични тренинзи. Тајната е во благите и целосно безбедни електрични импулси кои го зголемуваат бројот на мускулни контракции и го прават секој тренинг повеќекратно поефикасен. Поради тоа со само 20 минути Maxifit тренинг ќе постигнете резултати како да сте тренирале неколку часа обичен тренинг.

Зошто ЕМС тренингот е поефикасна од стандардниот тренинг?

Предностите на тренингот за фитнес XBody одат многу подалеку од зголемувањето и градењето на мускулната маса. Последниот збор на техниката во светлината на EMS технологијата обезбедува брз и сигурен алтернативен начин на вежбање, како и бројни предности во однос на конвенционалната обука.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.