53 ја следат оваа компанија


- 14%

MaxPuls Хилта МP-HD17 (9632) + 1 година гаранција

5200 ден.

4490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Модел: MP-HD17
  • Волтажа:230V
  • Moќност:1500W
  • Фреквенција: 50Hz
  • Брзина: 880R/minБ
  • Број на удари: 4350/min
  • Куфер е вклучено во пакувањето

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.