46 ја следат оваа компанија


MaxPuls Агрегат монофазен 1.8 kW MP-GG03 + 1 година гаранција

11990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1.8kW
 • Максимална излезна моќ: 2.0kW
 • Резервоар: 15L
 • Фактор на моќ: 1.0
 • Мотор: 4-тактен
 • 2 AC излези
 • 1 DC излез

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.