53 ја следат оваа компанија


- 15%

MaxPuls Електрична дувалка 3000W MP-EBV12 (9040) + 1 година гаранција

2700 ден.

2290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична дувалка 3000W MP-EBV12 (9040) + 1 година гаранција

  • Напон 230V/50Hz
  • Moќност 3000W
  • Брзина 1400 rpm
  • Сила на вшмукување 2,5m3/min
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.