53 ја следат оваа компанија


MaxPuls Правосмукалка циклонска 2000W (9580) + 1 година гаранција

4190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Јаќина: 2000W
  • Kaпацитет на собирање: 2.5L
  • Притисок на вакум: > 20Kpa
  • Должина на кабел: 5m

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.