42 ја следат оваа компанија


- 11%

MaxPuls Правосмукалка за пепел и распалување 1000 W (6498) + 1 година гаранција

2600 ден.

2290 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Алуминиумска цевка за вшмукување од 1 метар
 • Функција на дување
 • Лесна контрола
 • Филтер кој лесно се мие
 • Соодветна рачка на горниот дел на уредот
 • Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци
 • 18 литри
 • Моќност: 1000 W

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.