46 ја следат оваа компанија


MaxPuls Сеф електронски (4618) + 6 месеци гаранција

5590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 20 cm х 43 cm х 35 cm (30,1 cm3)
 • Тежина: 10 kg
 • Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
 • Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
 • Имаат можност за заштрафување во ѕид
 • Со сефот добивате два клучеви и штрафови за прицврстување
 • 6 месеци гаранција на електронските делови

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.