53 ја следат оваа компанија


- 18%

MaxPuls Тајфун BG-E3A (4954) + 1 година гаранција

5500 ден.

4490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V ~ 50Hz
  • Моќност: 3000 W
  • Степен на моќност: 25/1500/3000 W
  • Саморесетирачки термостат: 55°C
  • Гаранција: 1 година

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.