46 ја следат оваа компанија


- 19%

MaxPuls Тајфун на гас со капацитет по избор + 1 година гаранција

8000 ден.

6490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 15 kW
 • Издувна моќ: 300 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3
 • Тежина: 4,6 kg
 • Моќност: 30 kW
 • Издувна моќ: 650 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 45 m2 / 310 m3
 • Тежина: 6,2 kg
 • Моќност: 50 kW
 • Издувна моќ: 650 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 75 m2 / 650 m3
 •  Притисок на цревото за гас: 1,5 bar
 • Тип на гас: LPG
 • Тежина: 4.6 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.