MaxPuls Тајфун на гас со капацитет по избор + 1 година гаранција

5790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 15 kW
 • Издувна моќ: 300 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3
 • Тежина: 4,6 kg
 • Моќност: 30 kW
 • Издувна моќ: 650 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 45 m2 / 310 m3
 • Тежина: 6,2 kg
 • Моќност: 50 kW
 • Издувна моќ: 650 m3/h
 • Капацитет на затоплување: 75 m2 / 650 m3
 •  Притисок на цревото за гас: 1,5 bar
 • Тип на гас: LPG
 • Тежина: 4.6 kg

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.