46 ја следат оваа компанија


McCULLOCH CS 35 Моторна пила + 1 година гаранција

9990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1.4КW
 • Јачина: 35cm3
 • Тежина: 4.6kg
 • Максимална брзина: 9000rpm
 • Брзина на ланецот со максимална моќност: 22.8m/s
 • Волумен на резерварот за гориво: 0.25l
 • Волумен на резерварот за масло: 0.15l
 • Должина на мач: 36cm
 • Тип на производ: За домашна употреба
 • 1 година гаранција

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.