За квалитетен и здрав сон! 20% попуст на перница Allegro Soft Touch од Мебел Ви во вредност од 250 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За квалитетен и здрав сон! 20% попуст на перница Allegro Soft Touch од Мебел Ви во вредност од 250 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

20%

Заштеда

51 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 100

 • ул. Борис Трајковски бр.292 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02/ 2700-513

 • nevenka@mebel-vi.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00
 • ул. Борис Трајковски бр.292 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02/ 2700-513

 • Салон Велес (ул.Академик Пенчо Давчев бр.204)

 • 043/222-282

 • Салон Битола (Краварски Пат - патот за Грција)

 • 047/488- 599

 • Салон Прилеп (ул. Димо Димоски Наредникот - Прилеп)

 • Салон Куманово (Ул. 501 бр.10, нас.Карпош, 1300 Куманово)

 • 031/415-066

 • Салон Кавадарци (Западен Булевар 28)

 • 078/408-134

 • Салон Виница (ул.Илинденска бб)

 • 033/362-511

Добивате

Перница Allegro Soft Touch (Димензии: 50 х 70 cm)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.08.2018 до 30.09.2018
 • Задолжително е приложување на испечатен купон;
 • Производите се достапни во целата продажна мрежа на Мебел-Ви;
 • Производите се подигнуваат од сите салони на Мебел-Ви низ Македонија.

Опис

Карактеристики:

 • Димензии: 50 х 70 cm
 • Боја: Бела
 • Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm.
 • Полнеж: 100% Празни и гладки влакна од полиестер.
 • Тежина: 650 g

Производите, по претходна резервација, се подигнуваат од сите салони на Мебел-Ви низ Македонија, повеќе информации за продажната мрежа на следниот ЛИНК

Нашите производствени капацитети се простираат на повеќе од 20.000 метри квадратни. Нашата продажна мрежа во моментов се состои од 7 Мебел-Ви големи продажни центри продажно - изложбен простор од над 18.000м2 на 7 локации низ Македонија, со што Мебел-Ви се етаблира како најголемата компанија за мебел во државата. Мебел-Ви на домашниот пазар се развива веќе 21 година, а успешно извезува на странските пазари повеќе од 15 години.

Мебел-Ви - Квалитет на кој му верувате веќе 21 година!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ