52% попуст на пица по избор од Пицерија Мечос во вредност од 290 ден. по цена од 139 ден.

РАСПРОДАДЕНО

52% попуст на пица по избор од Пицерија Мечос во вредност од 290 ден. по цена од 139 ден.

Цена

139 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

290 ден.

Попуст

52%

Заштеда

151 ден.

Купени : 637

 • Ленинова 38 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3117 744

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Пица по избор:

 • Капричиоза (во вредност од 280 ден.) или
 • Пепероне (во вредност од 280 ден.) или
 • 4 вида сирење (во вредност од 290 ден.)

Зделка од Недела на Храна: 20% дополнителен попуст на сите вина и сите десерти


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.08.2014 до 30.09.2014
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација.
 • Купонот може да го користите од понеделник до сабота од 17:00 - 24:00 часот.
 • Во периодот до 08.09.2014 ресторанот нема да работи во недела, по 08.09 ќе можете да го користите купонот и во недела.
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење.

Опис

Пицерија Мечос е една од најстарите пицерии во градот во нов амбиент и ново мени. Пицеријата нуди оригинална италијанска пица подготвена во фурна на дрва, тестенини, скара на вулкански камења и други специјалитети. 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ