30% попуст на MedicProgress крема од коноп за вкочанетост, болката и релаксација на мускулите по избор од Anni Farm Аптека

Цена од

308 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

440 ден.

Попуст

30%

Заштеда

132 ден.

Купени: 3

 • Isaija Mazovski, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 , 02 2 445 935

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Црвена крема од коноп за загревање 100 ml 440 ден. 308 ден.
Зелена крема од коноп за релаксација 100 ml 440 ден. 308 ден.
Екстра ладна сина крема од коноп 100 ml 440 ден. 308 ден.
Црвена крема од коноп за загревање 250 ml 675 ден. 472 ден.
Екстра ладна сина крема од коноп 250 ml 675 ден. 472 ден.

*Производите може да се подигнат во аптеките на Anni Farm или да ви бидат доставени на домашна адреса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2023 до 15.08.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите може да се подигнат во аптеките на Anni Farm или да ви бидат доставени на домашна адреса
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефонот 072 253 688 и да ги кажете вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

ДОСТАВА:

 • Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
 • За нарачки под 1500 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена 
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефонот 072 253 688 и да ги кажете вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон)

ПОДИГНУВАЊЕ:

 • Производот може да го подигнете од двете локации на "Anni Farm"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.