До 58% попуст на медицинска масажа по избор: медицинска масажа на грб, на цело тело или со вендузи во Студио за здраво тело Позитива

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени: 72

 • ул. Златко Шнајдер 12

  Одведи ме таму

  078350489

  stevanova_katerina@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб (времетраење: 30 мин.) 700 ден. 300 ден.
Медицинска масажа на цело тело (времетраење: 50 мин.) 1,200 ден. 490 ден.
Медицинска масажа со вендузи (времетраење: 35-45 мин.) 600 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Студио за здраво тело Позитива е место каде може да ја препуштите грижата за општата благосостојба на вашето тело. Во време на стресно и брзо темпо на живот, каде посотојано сме опколени со технологија и најголемиот дел од времето го поминуваме седејќи, очекувани се проблеми и пореметување на држењето на телото, пропратени со болки во 'рбетот.

За отстранување на болките на 'рбетот и останатите делови од телото, потребно ви е професионален совет и третман ос искусни физиотерапевти, кои можете да ги добиете во студио за здраво тело Позитива.

Медицинската масажа е задолжителен третман при било какви деформитети и болки во 'рбетниот столб. Истата помага за раздвижување на мускулите и опуштање на згрченоста на телото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.