Ослободете се од болките во грбот! 42% попуст на комбинација од повеќе масажи: стручна медицинска, спортска и релакс масажа во времетраење од 60 минути од прочуениот физио-терапевт и масер Серџо во вредност од 1300 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

42%

Заштеда

550 ден.

Купени: 32

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Тодор Чангов ул. 2 бр. 5 - нас. Лисиче

  Одведи ме таму

  070 973 479

Добивате

Масажа комбинација од стручна медицинска, спортска и релакс масажа (времетраење: 60 мин.)

*Првите 3 купони добиваат 90 минутна масажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2023 до 15.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на термин на телефон 070 973 479
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Оваа понуда е посебно наменета за сите оние кои имаат болки во било кој дел од телото. По специјална промотивна цена од само 750 ден. добивате професионална спортска, медицинска и релакс масажа кај еден од најпознатите физио-терапевти Серџо Саит. 

Оваа масажа опфаќа најпрво медицински преглед односно медицнска масажа со која се лоцира болниот, вкочанетиот дел од телото и потоа се третира тоа место. Масажата е надополнета со спортска и релакс масажа во зависност од желбите и потребите на клиентот.

Доколку сте спортист и сакате само спортска масажа – тоа и ќе го добиете.

Топло ви препорачуваме да ја пробате масажата дури и ако немате проблем и болки бидејќи оваа масажа е поинаква од останатите, а она што ја прави таква е познатиот “фат” на Серџо Саит.

За Серџо Саит

Во 1985 та година Серџо Саит завршува факултет и добива диплома за физио-терапевт во Белград. За време на креирање на своето над 30 годишно искуство кое го има денес работел во заводот за рехабилитација во Козле, во Катлановска бања, хотел Молика, хотел Радика, хотел Бистра, Holiday In, хотел Гранит и во многу други салони. Од неодамна конечно отвора свој салон и почнува да работи сам.

Серџо Саит гарантира отстранување на болките!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.