43% попуст на медицински педикир од Студио Ројал во вредност од 1500 ден. по цена од 850 ден.

Цена

850 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

650 ден.

Купени: 4

Добивате

Медицински педикир наменет за здебелена кожа на стапалата која бара посебен третман

*Доплата од 100 денари за турпија 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 22.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација 
 • Доплата од 100 денари за турпија 
 • Третманот е наменет за жени
 • Доплатите се вршат директно во салонот
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Постапката за медицинскиот педикир:
 • потопување на стапалата во масажната кадичка
 • отстранување на здебелените наслаги на кожата
 • средување на кутикулите
 • скратување на ноктите и полирање
 • пилинг
 • блага масажа
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.