29% попуст на пакување од 100 медицински Latex ракавици во вредност од 350 ден. по цена од 249 ден.

Цена: 249 ден.

Со секое купување на Grouper.mk од 15.12.2016 до 20.01.2017 година со твојата Mastercard картичка учествуваш во извлекување за iPhone 7 и Samsung Galaxy S7!

29% попуст на пакување од 100 медицински Latex ракавици во вредност од 350 ден. по цена од 249 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

29%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

Можност за достава

Добивате

Паквање медицински Latex ракавици

 • 100 ракавици
 • Не стерилизирани
 • За една употреба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2016 до 20.01.2017
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Latex ракавици за една употреба кои имаат мултинаменска примена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ