Нега на нокти! До 44% попуст на медицински педикир или спа педикир со гел лак во Body & Soul Beauty Lounge

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1400 ден.

Попуст

44%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Опции на понудата:

Спа педикир со гел лак 1,400 ден. 790 ден.
Медицински педикир 1,500 ден. 890 ден.

*За обработка на жуљеви и габична инфекција се доплаќа 300 денари

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2022 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За обработка на жуљеви и габична инфекција се доплаќа 300 денари
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Медицински педикир 

 • обработка на враснати нокти
 • чистење и дезинфекција на каналите под нокната плочка
 • обработка на кутикули
 • чистење и полирање на ноктите
 • нанесување на антибактериски серум
 • завршен лак

*Обработка на цело стапало и задебелени пети

*Работа со стоматолошки инструменти кои се секогаш стерилизирани пред почетокот на третманот

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.