Купон од 990 ден. со кој добивате 20% попуст на медицински транспорт на пациент надвор од Скопје и од границите на Република Македонија од Никоб Медикал

Цена

990 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

20% попуст на медицински транспорт на пациент надвор од Скопје и од границите на Република Македонија од Никоб Медикал 

 • Медицински транспорт на пациент надвор од Скопје e 100 денари за 1 км
 • Медицински транспорт на пациент надвор од Република Македонија е 130 денари за 1 км. 

*Со Grouper купон се добива 20% попуст на вкупната цена за медицински транспорт на пациентот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.