12 ја следат оваа компанија


Метална патерица потлакотна со подесување на висината

283 ден.

Шифра:

7203JL937L(3)
Катeгории:

Опис

 • Секвели од повреди на доен екстремитет Т93(Т93.0-Т93.9)
 • Стекнат недостиг на долен екстремитет (Z89.4-Z89.6), присуство на ортопедски зглоб имплантант на долен екстремитет Z96.6, редукциски дефекти на долен екстремитет Q72(Q72.0-Q72.1)
 • Системски атрофии што примарно го зафаќаат централниот нервен систем (G10-G13)
 • Екстрапирмидални заболувања и заболувања на движењето (G20-G26)
 • Други дегенеративни болести на нервниот систем (G30-G32)
 • Демиелинизирачки болести на централниот нервен систем (G35-G37)
 • Полиневропатии и други заболувања на периферен нервен систем (G60-G64)
 • Болести на мионевралната спојака на мускул (G71-G72)
 • Церебрална парализа G80
 • Хемиплегија G81(G81.0-G81.9)
 • Параплегија и тетраплегија G82 (G82.0-G82.5)
 • Секвели од цереброваскуларна болест I69 (I69.0-I69.8)
 • Воспалителни полиартропатии (M05, M06, M07, M08, M10)
 • Полиартроза неозначено M15.9
 • Системски заболувања на сврзното ткиво (M30-M36)
 • Секвели од полиомиелит B91

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.