12 ја следат оваа компанија


Шансова кравата Филаделфија

5250 ден.

Шифра:

0000E-CO007

Опис

 • Q68.0 конгенитална деформација на стерноклеидомастоидниот мускул
 • M50( M50.0-M50.9) заболување на цервикален диск
 • M53.0 цервикокранијален синдром
 • M53.1 цервикобрахиален синдром
 • M53.2 рбетни нестабилности
 • S12 (S12.0-S12.9) фрактура на вратот
 • S13 ( S13.0-S13.6) дислокации,шинување и истегнување на зглобовите и лигаментите на ниво на вратот
 • S16 повреда на мускул и тетива на ниво на вратот
 • T91.1 секвели од фрактури на рбетот

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.