Специјална понуда за мажи! 68% попуст на специјалистички нефролошки преглед со ЕХО на мочни патишта и рест урина + ЕХО на тестиси и простата + доплер на тестиси и пенис во - МедикаС во вредност од 3000 ден. по цена од 950 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Специјална понуда за мажи! 68% попуст на специјалистички нефролошки преглед со ЕХО на мочни патишта и рест урина + ЕХО на тестиси и простата + доплер на тестиси и пенис во - МедикаС во вредност од 3000 ден. по цена од 950 ден.

Цена

950 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

68%

Заштеда

2,050 ден.

Купени : 25

 • ул. Јордан Мијалков бр. 4

 • 072 205 086; 02 3246 006

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:-1 - 01:-1

Добивате

Комплетен специјалистички нефролошки преглед за мажи:

 • ЕХО на простата и теститси
 • Доплер на пенис и тестиси
 • ЕХО на бубрези и надбубрежни жлезди
 • ЕХО на мочно ќесе и мочоводи
 • ЕХО проценка на резидуална урина
 • Комплетна дијагоноза и советување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2017 до 15.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Поликлиника МедикаС е приватна поликлиника која нуди широк спектар на специјалистички услуги. Поликлиниката е опремена со најсовремена медицинска опрема за соодветна брза и прецизна дијагностика на заболувањата. Нашиот тим од стручни медицински лица со своето знаење, искуство и љубезност секогаш е подготвен да понуди професионална и квалитена услуга на пациентите.

Поликлиника МедикаС нуди услуги од следните специјалистички области:

 • Медицина на трудот, систематски прегледи и лекарски уверенија
 • Интерна медицина (ЕХО дијагностика, Коронарен стрес тест, Холтер ЕКГ, Холтер за крвен притисок, Алергологија)
 • Офталмологија
 • ОРЛ - уво, нос и грло
 • Неврологија (ЕЕГ дијагностика)
 • Психијатрија
 • Психологија и псохотерапија
 • Биохемиска лабораторија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ