Дестинација Македонија! Единствено искуство! 33% попуст на еднодневно изнајмување кајак за 2 лица во Пештани во вредност од 1500 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

33%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Вила Давор, Peshtani, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 771 193

  miskotaneski@yahoo.com

Добивате

Еднодневно изнајмување кајак за 2 лица (4-5 часа)

*Кајаците се изнајмуваат во Пештани во Вила Давор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.08.2020 до 30.09.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тел: 070 771 193 
 • Еден купон важи за еден кајак 
 • Кајаците се изнајмуваат во Пештани во Вила Давор
 • Можна е организација на тура од компанијата.
 • Турата започнува од Пештани и трае од 4 до 5 часа. Се посетува локалитетот "Залив на коските" и двете диви плажи позади кампот Градиште.

Опис

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите ОХРИД  

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.