За затегнато тело! 44% попуст на Relax & Tone масажер од Медобил во вредност од 980 ден. по цена од 550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За затегнато тело! 44% попуст на Relax & Tone масажер од Медобил во вредност од 980 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

980 ден.

Попуст

44%

Заштеда

430 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 14 | Остануваат : 36

 • Кеј 13-ти Ноември 2, ГТЦ 2 кат/локал 318, 1000 Скопје. Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 464 646

 • info@medobil.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Relax & Tone масажер

 • 2 заменливи глави за масирање
 • Кружна глава за масирање на телото
 • Горна глава за масирање на лицето
 • Покриен поклопец кој може да се заменува и чисти
 • Регулатор на брзина
 • Рачен регулатор на брзина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2018 до 08.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од продажниот салон на Медобил (ГТЦ, втор спрат)
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 150 денари.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Медобил со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон.

Опис

Одлична можност за релаксација во домашни услови после напорниот работен ден, а воедно и за одржување на витка линија и затегната кожа. 

Живеете динамичен живот?

Најчесто сте во брзање за да ги завршите работните обврски? Дали некогаш сте почувствувале болки во мускулите поради предолго или неправилно седење или стоење? Ви звучи познато? Да, нема човек кој овие ефекти не ги почувствувал барем еднаш во својот живот. Дали сте помислиле на решение? Соодветно решение?

Луѓето од Азија ќе Ви кажат дека тоа е масажа и тоа не било каква, туку соодветна. Масажа за која не треба да одите во природа или во некој салон. Масажа која ние Ви ја носиме во Вашиот дом. Ви го претставуваме Relax & Tone кој е идеално решение за секого, во секоја прилика и на секое место.

ФУНKЦИЈА

Relax & Tone може да се употреби за масирање на потколениците, линијата на половината, колковите, вратот, рамената и главата. Со него не само што се постигнува истито ефект како при вежбање, туку ги опушта и ги релаксира мускулите кои болат заради подолго седење и стоење. Навистина! Пробајте и ќе се уверите.

Првите ефекти ќе ги забележите веднаш уште при првата негова примена. Незаменлив е за опуштање и елиминирање на болката на истегнатите мускули. Истовремено, може да се употреби при Вашите фитнес вежби зашто со негова примена се обликуваат деловите од телото кои се подложни на губење килограми.

Relax & Tone е: неверојатен масажер за тело зашто е исклучително лесен и стилски дизајниран; масира со кружни движења; тивок и воедно моќен.

Relax & Tone може да биде прекрасен подарок некому кому сакате да му оставите посебен впечаток. Како идеја, Ви го предлагаме сега како подарок за Денот на вљубените. Нема човек кој нема проблем со болки во мускулите. Но затоа, има некој кој се грижи за нивно елиминирање. 

Запомнете!

Relax & Tone може да се употреби за масирање на потколениците, линијата на половината, колковите, вратот, рамената и главата. Исклчително е лесен, стилски дизајниран, масира со кружни движења и е многу тивок и моќен. Нема човек кој нема проблем со болки во мускулите. Но затоа, има некој кој се грижи за нивно елиминирање.

Нарачајте и кажете им збогум на болките!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

djokofilev

Samo pazete, nema garancija ni servis za masazerot

Член на Grouper од: 05-12-2016
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.