Најголемата спортска акција во Megasport! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% на целиот асортиман на производи од светски познатите брендови: Nike, Adidas, Reebok, Brugi, Gri Sport и многу други

Цена

69 ден.

Купени: 2398

 • ГТЦ бр. 4/секција 5 локал 4 (Скопје)

  02 3 138 005

  info@megasport.com.mk

 • ул. 11-ти Октомври бр. 3А (објект Лумикс, кат 1-Скопје)

  023 236 063

  info@megasport.com.mk

 • Skopje City Mall (Скопје)

  02 3085 108

  info@megasport.com.mk

 • ТЦ Бисер, кат 1, Аеродром (Скопје)

  02 2 465 486

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 20 локал 2 (Битола)

  047 229 226

  info@megasport.com.mk

 • ул. Св. Климент Охридски, бр.44 (Охрид)

  046 262 024

  info@megasport.com.mk

 • ул. Јане Сандански бр. 1/5 (Прилеп)

  048 410 960

  info@megasport.com.mk

 • ул. Гоце Делчев бр.10 (Велес)

  070 315 594

  info@megasport.com.mk

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал) Струмица

  034 320 075

  info@megasport.com.mk

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал 1-26) Струмица

  070 315 594

  info@megasport.com.mk

 • ул. Плоштад Маршал Тито бр.22 (Гостивар)

  042 215 434

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр.124 (Гевгелија)

  034 227 774

  info@megasport.com.mk

 • ул. Тошо Арсов бр.32 (Штип)

  032 304 180

  info@megasport.com.mk

 • ул. маршал Тито бр. 97 (Кочани)

  033 410 224

  info@megasport.com.mk

 • ул. Борис Кидрич бр. 1/1приземје (Куманово)

  031 377 242

  info@megasport.com.mk

 • ул. Булевар Ослободување бр. 41 (Кичево)

  071 600 220

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр.63 (Струга)

  046 783 260

  info@megasport.com.mk

 • ТЦ Ловец, 3 локал 1, (Кичево)

  044 482 244

  info@megasport.com.mk

 • ул. Пано Мударов бр.8 (Кавадарци)

  043 363 638

  info@megasport.com.mk

 • Кеј 13-ти Ноември, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 311 4701

  info@megasport.com.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате од 20% до 70% попуст на целиот асортиман на производи 

 • дел од производите се со веќе намалени цени од 20% до 50%, а со купонот се добива дополнително намалување од 20% (пример> ако производот е на 40% попуст, со купонот добивате 60% попуст)
 • попустот важи и на новата колекција и сите производи кои немаат намалување и изнесува 20%.

*Дел од достапните познати брендови се: Nike, Adidas, Reebok, Brugi, Elan, Alpina, Gri Sport и многу други! 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 24.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Megasport и Megasport Outlet​
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Megasport и Megasport Outlet​
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Компанијата Megasport е формирана во 1974 под името Slovenijasport. Во тој период е водечка компанија во цела Југославија и третиот најголем клиент на компанијата Adidas во Европа. Slovenijasport беше официјален дистрибутер на брендовите Adidas, Elan, Rossignol и многу други 24 познати спортски брендови. По распадот на Југославија, компанијата го промени името во Megasport и оттогаш станува официјален дистрибутер на Reebok, Brugi, Killtec, Elan, Alpina, Gri Sport, Kettler, Tibhar, Spalding, Ice Peak и главен увозник на Nike, Adidas, Asics, Puma и многу други познати брендови. Во моментот Megasport има 22 продавници низ цела Македонија и според тоа е водечка компанија на македонскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.