Black Friday зделка! 60% попуст на мини mp3 плеер од "Мегамобил" во вредност од 400 ден. по цена од 160 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 60% попуст на мини mp3 плеер од "Мегамобил" во вредност од 400 ден. по цена од 160 ден.

Цена

160 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

60%

Заштеда

240 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 150 | Остануваат : 0

 • ул. Владимир Комаров бр.36-2/5 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2460 385

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 21:00 Саб: 09:00 - 18:00

Добивате

Мини mp3 плеер

 • слот за micro SD мемориска картичка
 • без внатрешна меморија
 • вградена батерија
 • USB дата кабел за пренос на податоци и полнење на уредот
 • стерео слушалки
 • 3 месеци гаранција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 29.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребна претходна резервација
 • Производот се подигнува од продавницата на Мегамобил

Опис

Мегамобил е основана во 1996 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.

Како водечки снабдувач на опрема, сервиси и галантерија за мобилна телелфонија, Мегамобил успешно соработува со над 550 бизнис соработници – дилери низ републиката. Посветеноста кон потрошувачите, наклонетоста кон дилерите, грижата за тимот и професионалната одговорност, се главните предности на оваа компанија.

Портфолиото услуги и прозиводи на Мегамобил вклучува и модерен професионален сервисен центар, опремен со најсовремена опрема од водечките прозиводители како Weller, Ersa и други, а истиот располага и со стручено квалификуван кадар од повеќе квалитетно обучени сервисери кои им пркосат на предизвиците на секојдневната проблематика

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ