42% попуст на универзален држач за телефон Selfie Stick Bluetooth Zoom во боја по избор од Мегамобил во вредност од 600 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

41.7%

Заштеда

250 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Владимир Комаров бр.36-2/5

  Одведи ме таму

  02 2460 385

  megamobil@megamobil.com.mk

Добивате

Универзален држач за телефон Selfie Stick со вградено Bluetooth далечинко и копчиња за зумирање во боја по избор

 • црна
 • зелена
 • сина
 • розева

*Изборот на боја е според моменталната достапност

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2018 до 10.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребна претходна резервација
 • Производот се подигнува од продавницата на Мегамобил
 • Изборот на боја е според моменталната достапност

Опис

Карактеристики на производот:

 • Selfie Stick со вградено Bluetooth далечинко на самата рачка и копчиња за зумирање
 • Копчиња за зумирање (Zoom +  Zoom -)
 • Bluetooth безжично поврзување компатибилно со iPhone & Android уреди (мин. iOS 4.0 и понов и мин. Android 3.0 и понов)
 • Должина на рачката (максимални 105 cm)
 • Вграден централен жлеб против ротирање
 • Вградена батерија
 • USB кабел за полнење

Мегамобил е основана во 1996 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.

Како водечки снабдувач на опрема, сервиси и галантерија за мобилна телелфонија, Мегамобил успешно соработува со над 550 бизнис соработници – дилери низ републиката. Посветеноста кон потрошувачите, наклонетоста кон дилерите, грижата за тимот и професионалната одговорност, се главните предности на оваа компанија.

Портфолиото услуги и прозиводи на Мегамобил вклучува и модерен професионален сервисен центар, опремен со најсовремена опрема од водечките прозиводители како Weller, Ersa и други, а истиот располага и со стручено квалификуван кадар од повеќе квалитетно обучени сервисери кои им пркосат на предизвиците на секојдневната проблематика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.