Kids Week! Незаборавен роденден на вашето дете! 25% попуст за наем на Megaselfie Photobooth за детски роденден + печатени фотографии + маскота во вредност од 6000 ден. по цена од 4500 ден.

Цена

4500 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1500 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 10

Добивате

Наем на Megaselfie Photobooth за детски роденден:

  • фотобут забава во траење од  1 час и 30 мин (макс 120 испечатени фотографии)
  • печатени фотографиите на лице место и секое дете си добива фото сувенир
  • фотобут фотографирање на главните моменти од славеничката маса (дување свекички и сл.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација и проверка на слободен термин на 070 378 391 
  • За дизајн на фототемплејти потребно е да ја исконтактирате команијата за да ви испрати примери

Опис

Доаѓа денот кога вашето дете го слави совојот роденден, а вие сте во потрага по интересен концепт кој ќе го изненади вашето дете и секако другарчињата.  Одберете  забава полна со анимации и сето тоа овековечено со модерен фотобут.
Тука е МегаСелфи  со комплетен концепт - со групер купонот добивате фотобут со кој децата се фотографираат и добиваат фото сувенири со дизајн одбран од вашето дете (суперхерој, принцеза и сл.), гифови, онлајн галерија, реквизити (party props). 
МегаСелфи  е целосно мобилен, па така освен групните фотки од децата ќе ги овековечиме и моментите на дување свекички во кругот на најблиските.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.