Голема спортска акција во MEGASPORT! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% на целиот асортиман на производи од светски познатите брендови: Reebok, Adidas, Under Armour, Nike, Grisport и многу други

Цена

69 ден.

Преостанато време

Купени: 784

 • ГТЦ бр. 4/секција 5 локал 4 (Скопје)

  Одведи ме таму

  02 3 138 005

  info@megasport.com.mk

 • ул. 11-ти Октомври бр. 3А (објект Лумикс, кат 1-Скопје)

  023 236 063

  info@megasport.com.mk

 • Skopje City Mall (Скопје)

  02 3085 108

  info@megasport.com.mk

 • ТЦ Бисер, кат 1, Аеродром (Скопје)

  02 2 465 486

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 20 локал 2 (Битола)

  047 229 226

  info@megasport.com.mk

 • ул. Св. Климент Охридски, бр.44 (Охрид)

  046 262 024

  info@megasport.com.mk

 • ул. Јане Сандански бр. 1/5 (Прилеп)

  048 410 960

  info@megasport.com.mk

 • ул. Гоце Делчев бр.10 (Велес)

  070 315 594

  info@megasport.com.mk

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал) Струмица

  034 320 075

  info@megasport.com.mk

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал 1-26) Струмица

  070 315 594

  info@megasport.com.mk

 • ул. Плоштад Маршал Тито бр.22 (Гостивар)

  042 215 434

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр.124 (Гевгелија)

  034 227 774

  info@megasport.com.mk

 • ул. Тошо Арсов бр.32 (Штип)

  032 304 180

  info@megasport.com.mk

 • ул. маршал Тито бр. 97 (Кочани)

  033 410 224

  info@megasport.com.mk

 • ул. Борис Кидрич бр. 1/1приземје (Куманово)

  031 377 242

  info@megasport.com.mk

 • ул. Булевар Ослободување бр. 41 (Кичево)

  071 600 220

  info@megasport.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр.63 (Струга)

  046 783 260

  info@megasport.com.mk

 • ТЦ Ловец, 3 локал 1, (Кичево)

  044 482 244

  info@megasport.com.mk

 • ул. Пано Мударов бр.8 (Кавадарци)

  043 363 638

  info@megasport.com.mk

 • Кеј 13-ти Ноември, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 311 4701

  info@megasport.com.mk

Добивате

Kупон од 69 ден. со кој добивате од 20% до 70% попуст на целиот асортиман на производи 

 • дел од производите се со веќе намалени цени од 20% до 50%, а со купонот се добива дополнително намалување од 20% (пример: ако производот е на 40% попуст, со купонот добивате 60% попуст)
 • попустот важи и на новата колекција и за сите ранци
 • попустот важи во сите продавници и за сите брендови во Megasport

*Дел од достапните познати брендови се: Reebok, Adidas, Under Armour, Nike, Grisport и многу други! 
опустот не важи за аксесоарите
 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2021 до 23.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Megasport и Megasport Outlet​ (не важи за online нарачки)
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Megasport и Megasport Outlet​
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Компанијата Megasport е формирана во 1974 под името Slovenijasport. Во тој период е водечка компанија во цела Југославија и третиот најголем клиент на компанијата Adidas во Европа. Slovenijasport беше официјален дистрибутер на брендовите Adidas, Elan, Rossignol и многу други 24 познати спортски брендови. По распадот на Југославија, компанијата го промени името во Megasport и оттогаш станува официјален дистрибутер на Reebok, Brugi, Killtec, Elan, Alpina, Gri Sport, Kettler, Tibhar, Spalding, Ice Peak и главен увозник на Nike, Adidas, Asics, Puma и многу други познати брендови. Во моментот Megasport има 22 продавници низ цела Македонија и според тоа е водечка компанија на македонскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

milan

BRAVO

Член на Grouper од: 09-09-2021
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.