12% попуст на Механичка гејминг тастатура IMPERATOR од Рувекс во вредност од 2990 ден. по цена од 2631 ден.

Вредност

2990 ден.

Попуст

12%

Заштеда

359 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Механичка гејминг тастатура GK-1801 IMPERATOR

* Детални карактеристики за производот може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Карактеристики:

 • Број на копчиња: 104
 • Притисок на копче: 50g ± 15g
 • Anti-Ghosting: 104
 • Животен век на копче: 50000000 притискања
 • Боја: Црна
 • Позадинска боја: Сина
 • Материјал: Пластика
 • Интерфејс: USB 2.0
 • Должина на кабел: 150cm
 • Димензии: 450mm x 157mm x 32mm
 • Тежина: 1185g
 • Компитабилност: Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 i MacOS
 • Вкупно копчиња: 104 механички копчиња + 12 мултимедијални функции (FN + F1 to F12)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.