12 ја следат оваа компанија


Melatonin (180 капсули)

1136 ден.

Шифра:

CV0223

Опис

Додаток во исхраната Доволно сон е основа за добро здравје. Иако нашето тело самото го произведува мелатонинот, брзиот начин на живот, честите патувања, jet-leg-от предизвикан од промена на временски зони, работа во смени или болест можат да предизвикаат намалено производство на овој хормон. Дозирање: 1 капсула дневно пред спиење Дозирања во пакување: 180 СОСТАВ 1 мг Мелатонин Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.